Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10
Philips
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 819.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 869.00 zł
Opis:
Czujniki: PM 2,5Dominujący odcień: biały
Filtrowanie powietrza: 3-stopniowa
Filtry: HEPA, węglowy, wstępny
Filtry: HEPA, węglowy, wstępny
Dodatkowe opcje: aplikacja mobilna, automatyczny tryb pracy, blokada rodzicielska, dotykowy panel, funkcja Turbo, funkcja WiFi, tryb automatyczny, tryb nocny, wskaźnik wymiany filtra
Gwarancja: 24 miesiące
Zgodność z aplikacją: Air+
Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją: Produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.philips.ph.homecare&hl=pl
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: https: //apps.apple.com/pl/app/air/id1487415423?l=pl
Kompatybilność aplikacji: Android od wersji 9.0, iOS od wersji 15.0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 8 - obowiązkowe: Produkt może wymagać aktualizacji
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Jonizacja: nie
Barwa: biały;Łączność Wi-Fi : tak
Maksymalne rozmiary pomieszczenia: 109 m2
Maksymalne natężenie hałasu: 45 dB
Minimalny poziom hałasu: 13 dB
Moc: 28 W
Model (relacje) : AC2220/10
Model (wariantowanie): AC2220/10
Model relacje: AC2220/10, FY2200/30
Nawiew 360°: nie
Nawilżanie: nie
Regulacja stopnia oczyszczania: tak
Rodzaj: oczyszczacz powietrza
Sterowanie: manualne, zdalne przez aplikację, głosowe
Technologia oczyszczania: wielostopniowa
Timer: tak
Tryb automatyczny: tak
Tryby pracy: automatyczny, nocny
Waga: 4,1 kg
Wskaźnik temperatury: nie
Wskaźnik wilgotności: nie
Wskaźnik wymiany filtra: tak
Wykrywacz zanieczyszczenia w powietrzu: tak
Współczynnik CADR: 420 m3/h
Wydajność: 420 m3/h
Wydajność nawilżania: 0 ml/h
Głębokość: 28 cm
Szerokość: 48,6 cm
Wysokość: 28 cm
Wyposażenie: zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Zastosowane technologie: SilentWings, Wi-Fi
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 w oleole.pl?
Produkt Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10?
Tak. Dla produktu Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 - dystrybutor
Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 od oleole.pl: 70. Produkty o najniższej cenie to: Vitammy Air PA500 Jonizacja, Levoit Core Mini, Vitammy Air+ PA600 Jonizacja, Prime3 SAP21, Mova Stellar X10, EcoLife Air Sensor 2.0. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Sharp, Philips, Webber, Coway, Raven, Dreame, Ideal, Levoit, Mova, Venta.
Wysokość ceny Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 879.0 zł za Philips PureProtect Quiet 2200 series AC2220/10 w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 27.08.2026
Parametry:
| EAN | 8720389064678 |
|---|---|
| SKU | 1392292 |





