Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 429.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 539.00 zł
Opis:
.Okap WK-4 Clarus Eco wyróżnia się nowoczesnym, łukowym designem i eleganckim, czarnym wykończeniem. Dzięki połączeniu aluminium i szkła idealnie komponuje się w każdej kuchni, stając się zarówno funkcjonalnym urządzeniem, jak i stylowym elementem wystroju.
Wydajność i komfort użytkowaniaMaksymalna wydajność: 179 m³/h, skutecznie usuwa opary i zapachy powstałe podczas gotowania.
Zakres prędkości: 3 poziomy pracy, dostosowane do intensywności gotowania.
Sterowanie mechaniczne: proste i intuicyjne w codziennym użytkowaniu.
Filtr przeciwtłuszczowy: aluminiowy, łatwy do czyszczenia i utrzymania w higienie.
Dodatkowe cechyOświetlenie: wbudowane oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność powierzchni roboczej.
Cicha praca: głośność w zakresie 43–61 dB, komfortowa nawet przy najwyższej prędkości.
Pochłaniacz i wyciąg: możliwość pracy w trybie pochłaniacza lub wyciągu, dopasowując się do potrzeb kuchni.
Specyfikacja technicznaSzerokość: 60 cmWysokość: 60 cm (maksymalna wysokość zewnętrzna: 930 mm)Moc całkowita: 80 WMoc silnika: 76 WNapięcie: 220–240 V ~ 50 HzŚrednica przewodu wentylacyjnego: 150 mmMateriał wykonania: aluminium / szkłoStyl: nowoczesny, dekoracyjnyKlasa efektywności energetycznej: CWaga: 7 kgDlaczego warto wybrać okap WK-4 Clarus EcoNowoczesny łukowy design w eleganckim czarnym kolorze.
Skutecznie usuwa parę i zapachy z kuchni dzięki wydajności 179 m³/h.
Trzy poziomy prędkości i cicha praca (43–61 dB).Łatwy w czyszczeniu aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy.
Możliwość pracy jako wyciąg lub pochłaniacz, z wbudowanym oświetleniem.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak skorzystać z promocji na Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk w abra-meble.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk?
Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji: 26.07.26
Nie szukaj kuponów na stronach z rabatami! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.
Czy są dostępne inne zniżki obejmujące produkt Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk?
Tak, dla produktu Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk w abra-meble.pl mogą być dostępne także poniższe promocje:
Promocja Rabat 100 za 1000. Kup meble w Abra Meble i zyskaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł. Im większe zakupy, tym większa oszczędność. W Abra Meble trwa promocja, dzięki której otrzymasz 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł na zakup mebli. To świetna okazja, aby urządzić salon, sypialnię, jadalnię lub inne pomieszczenia w domu, jednocześnie obniżając koszt większych zakupów. Im wyższa wartość zamówienia, tym większy rabat możesz uzyskać.. Obowiązuje do 26.07.26. Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualizacja informacji: 26.07.26
Najlepsze promocje i okazje na abra-meble.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk?
Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk od abra-meble.pl: 22. Produkty o najniższej cenie to: Okap P-3060 biały, Okap P-3060 czarny, Okap P-3050 czarny, Okap P-3050 szary, Okap WK-7 P-3050 czarny/gold, Okap WK-7 P-3060 60 biały/gold. W tej kategorii dostępne są między innymi marki AKPO.
Jak kształtuje się cena Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Okap WK-4 Clarus Eco czarny łuk w abra-meble.pl, który wynosi 539.0 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje średnie zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MR-000000001901993 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |
| Waga | 7 kg |
| Szerokość | 60 cm |





