Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG


1213.48 zł 1319.00 zł szt

Historia cen

+9%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 9%
  • Najniższa cena w historii: 1187.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1213.48 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dwudrzwiowa rozbudowa do szafy Piano to doskonała propozycja do sypialni czy też do przedpokoju w stylu nowoczesnym. Fronty szafy wykonane są w kolorze beżowym. Całość w połysku. Szafa posiada wygodne w użytkowaniu drzwi uchylne-klasyczne.

Szafa Piano - praktyczna szafa z klasycznymi drzwiamiW jej wnętrzu znajdziemy sporo miejsca do przechowywania. Mebel tworzy wygodne miejsce do przetrzymywania odzieży lub dodatków. Wytrzymały materiał, z którego została wykonana szafa oraz ciekawy design sprawdzą się w niemal każdej aranżacji. Szafę wykonano z płyty wiórowej lakierowanej.

Szafa, garderobaSzafa jest ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, który posiada dużo miejsca do przechowywania. Różne rodzaje szaf świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach, np: szafa przesuwna, szafa narożna, szafa wnękowa, a może szafy młodzieżowe sam możesz zdecydować i wybrać odpowiednią szafę do domu, mieszkania, aby wnętrze Naszego salonu, przedpokoju cieszyły i spełniał swoją funkcję.

W naszej ofercie znajdziesz różne meble, niezbędny element wyposażenia wnętrz. Planując zakup szafy sam zdecydujesz czego potrzebujesz - szafy na ubrania z wieszakami, szufladami, czy półkami. Wybrać możesz również ilość oraz sposób otwierania - drzwi przesuwne, uchylne a także czy ma to być szafa z lustrem, które będą doskonale pasowały do wnętrz nowoczesnych.

Szeroki wybór szaf w ofercie pozwala dopasować mebel nawet do trudnego do aranżacji pomieszczenia w zależności od potrzeb. Warto więc zapoznać się z całą ofertą i wybrać swoją wymarzoną szafę!

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG w abra-meble.pl?

Nie przegap okazji na Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG w abra-meble.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG dostępny jest obecnie kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych zniżek, które mogą obejmować Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 29.07.26
Nie szukaj kuponów na stronach z rabatami! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG?

Tak. Dla produktu Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG w abra-meble.pl mogą obowiązywać także inne zniżki:
Promocja Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Obowiązuje do 06.08.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 29.07.26
Najlepsze okazje i promocje na abra-meble.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG?

Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG od abra-meble.pl: 5847. Produkty o najniższej cenie to: Uchwyt gałka 2 szt. Ultra, Drążek szafy 1D bez led Ultra, Wieszak na krawaty/paski Ultra, Drążek szafy 2D bez led Ultra, Półka do szafy małej Kiki F40-BK/KI-15 beech, Drążek szafy 1D led z czujnikiem ruchu Ultra. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Topeshop, Forte, Liveo, Top E Shop, Euromebel Styl, Dig-Net, Domel.

Jak kształtuje się cena Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?

Koszt produktu Rozbudowa do szafy Piano DP22/PN-71/KA/71 beige HG w abra-meble.pl, który wynosi 1319.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

SKU MR-000000003373975
Kolor BEŻOWY
Waga 79.23 kg
Szerokość 90 cm