Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 499.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 589.00 zł
Opis:
Słupek łazienkowy comad line reed green to wiszący mebel o kompaktowych wymiarach 30x140x25 cm, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń pionową. Zielony kolor w matowym wykończeniu wprowadza do łazienki świeży akcent kolorystyczny. Elegancki front z dekoracyjnym ryflowaniem nadaje meblowi nowoczesny charakter. System cichego domykania zapewnia delikatne i ciche zamykanie, zwiększając komfort użytkowania. Wykonany z płyty mdf mebel zachowuje stabilność i jest odporny na odkształcenia. ZintegroOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D taniej w komfort.pl?
Nie przegap okazji na Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D?
Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D?
Tak, dla produktu Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D?
Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D od komfort.pl: 1025. Produkty o najniższej cenie to: Regał otwarty Comad Bella 35x20 cm kaszmirowy mat 83-35-20, Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costano 60 cm fiord, Szafka łazienkowa wisząca Comad Nova 30x20 cm dąb coast evoke 83-30-20, Szafka Pod Umywalkę 49 Excellent Blanko, Szafka łazienkowa wisząca otwarta Senti Malta Plus/ Costa 20 cm jasne drewno, Szafka łazienkowa wisząca Comad Nova 27x25 cm biały mat 83-27-Q. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Jak kształtuje się cena Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?
Koszt produktu Słupek łazienkowy Comad Line Reed Green 30x140x25 zielony 80-03-2D w komfort.pl, który wynosi 609.00 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 5907611663509 |
|---|---|
| SKU | 100521356 |



