Ekspresy do kawy ciśnieniowe - DeLonghi Magnifica Start ECAM220.31.SB Szerokość 22cm
Delonghi
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
-2%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 2%
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu
Opis:
Dostępne napoje: czarna, Doppio, Espresso, Long
Cichy młynek: tak
Ciśnienie: 15 barów
Części nadające się do mycia w zmywarce: brak
Długość przewodu zasilającego: 0 m
Dominujący odcień: srebrny/szary
Dwa pojemniki na kawę: nie
Ekspres do biura: nie
Relacje: DeLonghi ECAMx
Pasujący filtr: DLSC002
Funkcja Moja kawa: tak
Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Inne: automatyczne wyłączenie, podświetlane przyciski
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Kolor: srebrny
Liczba napojów: 0
Liczba profili użytkowników: 0
Maksymalna wysokość naczynia: 14 cm
Menu w języku polskim: nie
Młynek: stalowy żarnowy
Moc: 1450 W
Możliwość przygotowania zimnych napojów: nie
Parzenie dwóch kaw jednocześnie: tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: nie
Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
Regulacja ilości zaparzanej kawy: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy: tak
Regulacja temperatury kawy: nie
Regulacja wysokości dyszy: tak
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę: nie
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Seria: DeLonghi Magnifica Start
Sterowanie: panel dotykowy
System grzewczy: Thermoblock
System spieniający mleko: dysza spieniająca
Typ ekspresu: automatyczny
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wyjmowany pojemnik na kawę: nie
Wyjmowany pojemnik na mleko: nie
Wyjmowany pojemnik na wodę: tak
Głębokość: 420 mm
Szerokość: 220 mm
Wysokość: 350 mm