Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm

Tefal


232.68 zł 99.99 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-57%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 57%
  • Najniższa cena w historii: 89.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Funkcje dodatkowe: indukcyjna płyta grzewcza, nienagrzewający się uchwyt, spód z efektywną dystrybucją ciepła
Funkcje dodatkowe: powłoka nieprzywierająca, wskaźnik nagrzania patelni
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: burgund
Kraj produkcji: Francja
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Możliwość stosowania w piekarniku: nie
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych: tak
Patelnia nieprzywierająca: tak
Pokrywka w zestawie: nie
Powłoka wewnętrzna: Titanium
Powłoka wewnętrzna: nieprzywierająca
Powłoka wewnętrzna: tytanowa
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Rodzaj: patelnia tradycyjna
Rodzaj patelni: patelnia tradycyjna
Seria: Tefal Simply Cook
Seria: Tefal Simply Cook
System odłączanej rączki: nie;Średnica: 28 cm;Średnica (do relacji): 28 cm;Średnica (wariantowanie): 28 cm;Łatwość przechowywania: nie
Wariantowanie seria : Tefal Simply Cook
Wskaźnik nagrzania patelni: tak
W zestawie: patelnia
W zestawie: patelnia 28 cm
Zestaw patelni: nie...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak uzyskać najlepszą cenę na Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm w euro.com.pl?

Produkt Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm w euro.com.pl jest dostępny taniej dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 4. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można uzyskać kod rabatowy na produkt Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm?

Na ten moment brak aktywnych kodów rabatowych dla Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 18.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.

Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm?

Tak. Dla produktu Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm mogą obowiązywać w sklepie euro.com.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna Rabat 100 za 1000. Kup wybrane produkty i zyskaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł! Oferta trwa do 22 lipca. RTV Euro AGD przygotowało promocję, w której otrzymasz 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł na wybrane produkty. To świetna okazja, aby kupić sprzęt RTV, AGD lub elektronikę w niższej cenie i zaoszczędzić więcej przy większych zakupach. Promocja obejmuje wybrane produkty, dlatego warto sprawdzić ofertę i wykorzystać rabat podczas kompletowania wyposażenia do domu lub biura.. Promocja obowiązuje do 22.07.26. Wartość rabatu: 100PLN.
Akcja promocyjna Promocja na naczynia i akcesoria kuchenne. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Promocja obowiązuje do 27.07.26.
Akcja promocyjna Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja obowiązuje do 11.08.26.
Akcja promocyjna Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja obowiązuje do 31.08.26.
Aktualizacja informacji: 18.07.26
Regularne sprawdzanie naszej strony to najlepszy sposób na znalezienie okazji i promocji na euro.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm?

Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm od euro.com.pl: 376. Produkty o najniższej cenie to: Patelnie - La Bonita Onyx LB20P005 20cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, Patelnie - Zwieger Rocca ZW-PR-0018 Indukcja Ceramiczna 24cm, Patelnie - Valdinox Almond 20cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, Patelnie - Ambition Verin Indukcja Nieprzywierająca 20cm, Patelnie - La Bonita Grafito LB20PA001 Indukcja Nieprzywierająca 20cm, Patelnie - La Bonita Onyx LB24P006 24cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tefal, Ballarini, Ambition, Demeyere, Zwieger, Zwilling, La Bonita, Tefal Ingenio, Fiskars, Valdinox.

Jak kształtuje się cena Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?

Koszt produktu Patelnie - Tefal Simply Cook H0580602 Indukcja Titanium 28cm w euro.com.pl, który wynosi 99.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 3168430370234
SKU 1340547