Płyty do zabudowy - Beko bPro700 HIXI84700UF IndyFlex 82cm
BEKO
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
-8%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 8%
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu
Opis:
Długość kabla: 0 cm
Kolor: czarny
Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta): klasy A+++ - D
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Kabel zasilający w wyposażeniu: tak
Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: A
Klasa energetyczna okapu: A
Klasa sprawności oświetlenia: nie dotyczy
Klasa wydajności przepływu dynamicznego: A
Kolor płyty grzewczej: czarny
Liczba palników/pól grzejnych: 4;Łączenie pól grzejnych: tak
Moc przyłączeniowa: 7,4 kW
Możliwość montażu na równi z blatem: tak
Napięcie zasilania: 230V (instalacja jednofazowa), 230V/400V 2N (instalacja trójfazowa)
Nazwa produktowa do opisów: płyta do zabudowy
Pola grzewcze: 1 poszerzane pole indukcyjne, 4 pola indukcyjne
Poziom hałasu okapu: 69 dB
Poziom hałasu: 69 dB
Roczne zużycie energii okapu: 47,9 kWh
Rodzaj płyty: płyta indukcyjna z okapem
Seria: Beyond
Seria: Beko Beyond
Sterowanie płyty grzewczej: elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na płycie grzewczej
Sterowanie typu "slider": tak
Wariantowanie - seria: Beko HIXI%4700UF